Datum / čas
18. července 2023
17:00 – 19:00

Místo konání
Centrum tradiční lidové kultury


Přednáška Stanislava Havlíčka

Po samotné akci v Centru tradiční lidové kultury proběhne neformální diskuze s přednášejícím v restauraci Jak jinak, na kterou jste srdečně zváni. Pro účast na diskuzi je nutné si zarezervovat lístek typu „Vstupenka na přednášku a neformální posezení.“ Kapacita je omezená. Pokud tento typ vstupenky v nabídce nevidíte, litujeme, ale znamená to, že jsou již všechna místa obsazená.

„Neformální posezení“ proběhne od 19:30 na zahrádce restaurace Jak jinak (Karlovo nám. 25). V případě nepříznivého počasí bude tato část akce zrušena bez náhrady.

Pozn.: Pokud se chcete zúčasnit přednášky i neformální diskuze, zarezervujte si prosím POUZE „Vstupenku na přednášku a neformální posezení.“ Rezervací obou typů vstupenek pro jednu osobu pouze zbytečně zabíráte místo jinému potenciálnímu návštěvníkovi. Děkujeme.

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Upozornění: V sálech je zakázána konzumace potravin a nápojů (s výjimkou nealkoholických nápojů v uzavíratelných lahvích). Je přísně zakázán vstup osobám se zvířaty (s výjimkou asistenčních zvířat).

Kategorie: